Raamatupidamisteenus

Mis on raamatupidamine, milleks on seda vaja ja kas üldse on seda vaja?

Selline küsimus tekib meil alati kui on alustatud ettevõtlusega või halvemal juhul juba mõnda aega tegutsetud aga pank soovib aruandeid või maksuamet teha kontrolli.

Esimene küsimus on: kas palgata või osta? Mõlemal on omad plussid ja miinused. Esimesel juhul on igapäevane aruandlus käe-jala juures, teisalt kas seda on ikka vaja. Ainult maksta selle eest, et iga kell oleks võimalus, kas see kaalub üles kulutatud ressursid.

Seega odavam ja ka praktilisem on osta raamatupidamine sisse teenusena.

Ostetav raamatupidamisteenus ei piirdu üldjuhul ainult dokumentide töötlemise ja vajalike aruannete esitamisega, vaid vajadusel saab klient kasutada ka muid büroo poolt pakutavaid teenuseid alates konsultatsioonide lõpetades aadressi ja muude bürooteenustega.

Samuti on võimalik koostöös kliendiga leida parimad lahendused ettevõtte raamatupidamissüsteemi normaalseks toimimiseks ja maksude optimeerimiseks lähtuvalt kehtivatest seadustest. Viimane võib omaalgatuslikult ilma professionaalse nõustamiseta ettevõttele väga kalliks maksma minna ja isegi kuni pankrotini.

Lisaks on meie klientidel, kes ei ela Tallinnas või kes vajab oma ärikülaliste majutamist, kasutada kliendimajutusteenust. Klientide majutuseks vajalik korter asub Tallinna kesklinnas meie kontori ligidal.

Teenuse ostmisel on alati oluline palju teenus maksab. Võib täie kindlusega väita, et suudame oma kliendile pakkuda parimat hinna-kvaliteedi suhet. Kõik oleneb ainult sellest, mida klient soovib ja kuidas soovib. Sellest lähtuvalt koostame iga kliendi jaoks välja eraldi hinnapaketi meie hinnakirjast lähtuvalt. Valida võib pakett-teenuse või siis üksikteenuste ostmise vahel. Mõlemal on omad plussid ja miinused, mida võime seletada juba meie esmasel kohtumisel. Pakkumise saamiseks saatke meile e-mail aadressil  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kliendi soovi korral võtame enda hooleks vajalike raamatupidamis- ja muude ettevõtte normaalseks toimimiseks vajalike dokumentide, lepingute koostamise ja arhiveerimise andmekandjal. Samuti on võimalik pidada meie juures oma ettevõtte kaadriarvestust ja vajadusel aitame ettevõtlusega seotud küsimuste lahendamisel.