Firmast

Osaühing JM Kapital on 1992.a. asutatud ja 1995.a. aktiivset tegevust alustanud erakapitalil baseeruv ettevõte, mille eesmärgiks on osutada teenuseid, mis abistavad tema kliente nende igapäevases äritegevuses.

Leiame sinu probleemidele lahenduse

Sinna kuuluvad ettevõtete asutamine, kuni ettevõtte igapäevase tegevuse toimimiseks vajalike teenustega. Sinna alla kuuluvad nii raamatupidamisteenused koos selleks vajalike finants- ja maksukonsultatsioonidega, mitmesugused büroo- ja personaliteenustega.

Kõiki meie poolt osutatavaid teenuseid on võimalik kasutada nii äriühingutel, mittetulundusühingutel (k.a. korteriühistutel), sihtasutustel kui ka FIE-del. Meie poolt osutatavate teenuste kohta täpsema informatsiooni saamiseks palume võtta meiega kontakti kas siis telefonil 5073408 või siis e-mail'i aadressil  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kui algselt oli ettevõtte põhitegevus ainult seotud äritegevust toetavate teenustega, siis aja jooksul on välja kujunenud teenused, mis on suunatud ka eraisikutele.

Mida inimesed räägivad meist

tagasiside firma kohta, mida kuvab meist kõrval.

Juhani ruu, www.demo.ee

tagasiside firma kohta, mida kuvab meist kõrval

Juhan Rube,