Bürooteenused

Iga ettevõtte edukus sõltub kuidas toimib tema süsteem, missugune on tema esmamulje.

Igal toimival ettevõttel nii alustaval kui ka toimival, on vaja, et kõik toimiks nagu õlitatult. Oluline on koht kuhu kliendid saaksid tulla, keegi kes võtaks ettevõtte nimel telefoni, kirjad.

Tavaliselt renditakse selleks büroo, palgatakse sekretär. Kuid samas on ettevõtteid, kes ei vaja oma toimimise iseloomu tõttu seda. Võibolla vaid kord päevas, kord kuus. Sellisel juhul on juba mõttekam osta teenust sisse. See on kordades odavam ja ka praktilisem. Jäävad ära kontori rentimise mure, palgakulud. Ja maksad täpselt nii palju kui seda teenust kasutad.

Sama kehtib kliendiga kohtumiste kohta. Võibolla kohtud aasta, kuu jooksul vaid korra. Sellisel juhul on ebapraktiline ja mitte majanduslik omada kontorit. Siin tuleme taas appi meie, aidates alates ruumiga, lõpetades abistavate tegevustega (kohvi, vesi, küpsised).

Või jälle telefonile vastamine. Oma kogemustest võime kindla peale väita, et oluline osa kõnedest on mittevajalikud ettevõtte toimimise seisukorra kohaselt (pakutakse reklaami, müüakse midagi jne.). Siis on väga oluline hoida eemale faktorid, mis lihtsalt raiskaksid aega ja segaksid normaalset äritegevust. Meie ülesanne ongi hoida selliseid asju piisavas kauguses.

Kuigi tänapäeval käib enamus kirjalikku suhtlust interneti kaudu, liigub väga palju ka vanal klassikalisel meetodil - postittenuse abil. Lisaks veel füüsilised saadetised, mis saavadki ainult isikult isikule liikuda. See aga vajab juba konkreetset aadressi. Siin tulemegi appi meie - võtame vastu, sorteerime ja teavitame ning edastame.